Přehled přihlášek
Podzimní KP dorostu a dospělých
Přihlášeno lidí: | 17 |
Počet startů: | 92 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BOUDNÍK Michal (1999) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:30,47 | 14. 10. 2012 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:17,99 | 14. 10. 2012 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:33,80 | 31. 3. 2012 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 200 m motýlek | 03:04,20 | 11. 11. 2011 | Praha - Strahov |
2 | 24 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:36,26 | 21. 1. 2012 | Neratovice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:05,69 | 14. 10. 2012 | Praha - Radlice |
30 | 36 | 800 m volný způsob | - | - | - |
BŘENDA Martin (1988) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:08,54 | 15. 12. 2006 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:02,05 | 31. 12. 2003 | - |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:10,30 | 31. 10. 2009 | Kladno |
2 | 24 | 1500 m volný způsob | 16:55,20 | 9. 10. 2004 | Plzeň - Radbuza |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:55,60 | 31. 12. 2003 | - |
3 | 34 | 100 m znak | 01:04,60 | 31. 10. 2009 | Kladno |
BUZIN Afanasij (1995) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,60 | 31. 3. 2012 | Louny |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:36,20 | 21. 12. 2011 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 50 m znak | 00:32,10 | 5. 11. 2011 | Kladno |
2 | 24 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
3 | 28 | 400 m polohový závod | - | - | - |
3 | 34 | 100 m znak | 01:07,60 | 5. 11. 2011 | Kladno |
CAGAŇ Štěpán (1988) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,20 | 31. 3. 2012 | Louny |
1 | 10 | 100 m motýlek | 00:59,47 | 16. 12. 2011 | Chomutov |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:01,50 | 31. 3. 2012 | Louny |
3 | 28 | 400 m polohový závod | 04:58,70 | 28. 1. 2012 | Praha - Radlice |
DLABAČOVÁ Kateřina (1989) | |||||
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:18,89 | 31. 12. 2004 | - |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:11,30 | 23. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 23 | 1500 m volný způsob | 19:17,50 | 9. 10. 2004 | Plzeň - Radbuza |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:05,20 | 9. 4. 2005 | Louny |
3 | 31 | 200 m prsa | 02:42,36 | 19. 11. 2011 | Brno - Lesná |
3 | 33 | 100 m znak | 01:13,71 | 5. 11. 2011 | Bolzano (ITA) |
JIROUŠEK Jakub (1996) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,65 | 21. 1. 2012 | Neratovice |
1 | 6 | 200 m znak | 02:28,54 | 14. 10. 2012 | Praha - Radlice |
2 | 14 | 50 m znak | 00:32,30 | 27. 6. 2012 | Praha - Vinohrady |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:11,10 | 5. 11. 2011 | Kladno |
2 | 24 | 1500 m volný způsob | 21:08,50 | 23. 5. 2009 | Praha - Radlice |
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
1 | 6 | 200 m znak | 02:14,90 | 21. 10. 2012 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:11,67 | 14. 10. 2012 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:23,58 | 14. 10. 2012 | Praha - Radlice |
KOZUBEK Tomáš (1998) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:28,67 | 21. 10. 2012 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:38,49 | 14. 10. 2012 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:38,70 | 26. 5. 2012 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:11,25 | 13. 10. 2012 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 1500 m volný způsob | 18:07,53 | 6. 10. 2012 | Plzeň - Radbuza |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:33,11 | 20. 10. 2012 | Plzeň - Slovany |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:01,71 | 13. 10. 2012 | Praha - Radlice |
30 | 36 | 800 m volný způsob | 09:34,35 | 6. 10. 2012 | Plzeň - Radbuza |
MOLINARO Davide (1995) | |||||
1 | 4 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 12 | 200 m polohový závod | - | - | - |
2 | 22 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 24 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
3 | 28 | 400 m polohový závod | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | - | - | - |
POLANSKÁ Michaela (1992) | |||||
1 | 7 | 400 m volný způsob | 05:14,64 | 4. 5. 2012 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:43,66 | 2. 6. 2012 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:26,07 | 5. 5. 2012 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 400 m polohový závod | 05:27,63 | 15. 7. 2012 | Praha - Podolí |
SCHOVALOVÁ Tereza (1994) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:42,70 | 31. 10. 2008 | Kladno |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 05:02,69 | 16. 12. 2011 | Chomutov |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:42,52 | 20. 12. 2009 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m motýlek | 02:47,49 | 24. 6. 2012 | Brno - Lužánky |
2 | 23 | 1500 m volný způsob | 19:52,95 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
3 | 27 | 400 m polohový závod | 05:39,34 | 19. 12. 2009 | Plzeň - Slovany |
3 | 31 | 200 m prsa | 03:02,27 | 14. 11. 2009 | Roudnice nad Labem |
3 | 35 | 800 m volný způsob | 10:22,40 | 15. 12. 2011 | Chomutov |
ŠKOCH Jan (1978) | |||||
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:58,60 | 31. 12. 1998 | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:55,30 | 31. 12. 1998 | - |
ŠRAM Kryštof (1997) | |||||
1 | 6 | 200 m znak | 02:41,40 | 12. 11. 2011 | Praha - Strahov |
2 | 14 | 50 m znak | 00:34,30 | 27. 6. 2012 | Praha - Vinohrady |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:21,90 | 16. 11. 2011 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 1500 m volný způsob | 20:55,00 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
3 | 28 | 400 m polohový závod | 06:05,50 | 12. 11. 2011 | Praha - Strahov |
3 | 34 | 100 m znak | 01:16,01 | 14. 10. 2012 | Praha - Radlice |
ŠTĚCHOVÁ Andrea (1997) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:28,10 | 31. 3. 2012 | Louny |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 04:59,40 | 31. 3. 2012 | Louny |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:54,80 | 17. 2. 2012 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:15,27 | 3. 12. 2011 | Litoměřice |
2 | 23 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
3 | 25 | 50 m motýlek | 00:33,01 | 5. 5. 2012 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 400 m polohový závod | - | - | - |
ŠVANDELÍKOVÁ Simona (1992) | |||||
2 | 13 | 50 m znak | 00:29,24 | 18. 12. 2009 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m motýlek | 02:33,80 | 2. 2. 2008 | Praha - Strahov |
2 | 23 | 1500 m volný způsob | 19:35,80 | 8. 2. 2008 | Ústí nad Labem |
3 | 33 | 100 m znak | 01:04,39 | 20. 12. 2009 | Plzeň - Slovany |
ZAHRÁDKA Ladislav (1997) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:28,98 | 21. 1. 2012 | Neratovice |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:10,72 | 6. 10. 2012 | Plzeň - Radbuza |
2 | 14 | 50 m znak | 00:34,08 | 21. 1. 2012 | Neratovice |
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:38,43 | 14. 10. 2012 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:17,20 | 20. 10. 2012 | Plzeň - Slovany |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:31,71 | 20. 10. 2012 | Plzeň - Slovany |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:03,60 | 26. 11. 2011 | Šumperk |
ZENÁHLÍK Aleš (1979) | |||||
3 | 26 | 50 m motýlek | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:03,90 | 28. 11. 2009 | Praha - Vinohrady |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
HACKL Petr (1988) | |||||
HORSKÁ Kristýna (1997) | |||||
LÖFFELMANN Petr (1981) | |||||
SMETANA Ondřej (1988) |
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |