Přehled přihlášek
Krajské kolo Mistrovství ČR družstev
Přihlášeno lidí: | 26 |
Počet startů: | 99 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BOUDNÍK Michal (1999) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:08,69 | 21. 1. 2012 | Neratovice |
1 | 8 | 100 m znak | 01:27,90 | 12. 11. 2011 | Praha - Strahov |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:44,30 | 11. 11. 2011 | Praha - Strahov |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:22,40 | 12. 11. 2011 | Praha - Strahov |
BŘENDA Martin (1988) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:39,70 | 19. 2. 2011 | Praha - Strahov |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:52,08 | 18. 12. 2011 | Chomutov |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:12,70 | 19. 2. 2011 | Praha - Strahov |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:18,33 | 16. 12. 2011 | Chomutov |
BUZIN Afanasij (1995) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:04,30 | 5. 11. 2011 | Kladno |
1 | 8 | 100 m znak | 01:07,60 | 5. 11. 2011 | Kladno |
2 | 20 | 200 m znak | 02:28,70 | 4. 11. 2011 | Kladno |
2 | 26 | 200 m polohový závod | - | - | - |
CAGAŇ Štěpán (1988) | |||||
1 | 10 | 400 m polohový závod | 05:07,70 | 16. 10. 2011 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:01,70 | 26. 3. 2011 | Louny |
2 | 20 | 200 m znak | 02:12,11 | 16. 12. 2011 | Chomutov |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:16,39 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:28,00 | 19. 2. 2011 | Praha - Strahov |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:16,10 | 19. 2. 2011 | Praha - Strahov |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:06,25 | 6. 11. 2011 | Bolzano (ITA) |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:28,32 | 15. 4. 2011 | Bratislava (SVK) |
DLABAČOVÁ Kateřina (1989) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:42,36 | 19. 11. 2011 | Brno - Lesná |
1 | 9 | 400 m polohový závod | - | - | - |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:10,00 | 16. 10. 2011 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:15,14 | 20. 11. 2011 | Brno - Lesná |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 10:34,12 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
FRITSCHEOVÁ Aneta (1992) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:01,91 | 9. 4. 2011 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:02,58 | 12. 3. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:16,41 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:29,18 | 4. 6. 2011 | Praha - Podolí |
GURZHIY Evfrosinia (1995) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:06,07 | 16. 10. 2011 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m znak | 01:07,13 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m znak | 02:24,41 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:14,74 | 23. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
HORSKÁ Kristýna (1997) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:52,27 | 16. 4. 2011 | Praha - Podolí |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:14,48 | 18. 2. 2011 | Viareggio (ITA) |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:22,64 | 18. 2. 2011 | Viareggio (ITA) |
JIROTA Martin (1999) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:08,50 | 12. 11. 2011 | Praha - Strahov |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:37,80 | 14. 10. 2011 | Praha - Vinohrady |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:31,30 | 21. 12. 2011 | Praha - Vinohrady |
JIROUŠEK Jakub (1996) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:01,35 | 21. 1. 2012 | Neratovice |
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:54,57 | 16. 10. 2011 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 400 m polohový závod | - | - | - |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:23,57 | 21. 1. 2012 | Neratovice |
2 | 20 | 200 m znak | 02:35,10 | 1. 10. 2011 | Litoměřice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | - | - | - |
KOZUBEK Tomáš (1998) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 03:40,30 | 6. 5. 2011 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 06:00,60 | 12. 11. 2011 | Praha - Strahov |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 19:27,70 | 12. 11. 2011 | Praha - Strahov |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:25,96 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 05:05,34 | 3. 12. 2011 | Trutnov |
KRATOCHVÍL Adam (1991) | |||||
1 | 8 | 100 m znak | 01:09,30 | 5. 11. 2011 | Kladno |
2 | 18 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:28,92 | 12. 11. 2011 | Roudnice nad Labem |
KRENÍK Jan (1991) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 100 m znak | - | - | - |
2 | 20 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 24 | 100 m motýlek | - | - | - |
KUČERA Josef (1991) | |||||
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 17:29,70 | 19. 2. 2011 | Praha - Strahov |
KUČERA Petr (1990) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:55,60 | 17. 12. 2011 | Chomutov |
1 | 8 | 100 m znak | 01:04,62 | 18. 12. 2011 | Chomutov |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:04,79 | 9. 7. 2011 | Praha - Podolí |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:26,30 | 21. 12. 2011 | Praha - Vinohrady |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:38,80 | 4. 11. 2011 | Kladno |
LAMACZ Patrik (1996) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:02,03 | 21. 1. 2012 | Neratovice |
1 | 8 | 100 m znak | 01:09,62 | 21. 1. 2012 | Neratovice |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:27,77 | 21. 1. 2012 | Neratovice |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:40,09 | 16. 10. 2011 | Praha - Radlice |
MUSELOVÁ Tereza (2001) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:25,30 | 17. 12. 2011 | Kladno |
1 | 11 | 400 m volný způsob | - | - | - |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 03:13,20 | 13. 11. 2011 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:36,90 | 17. 12. 2011 | Kladno |
NOVÁK Petr (1996) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:09,11 | 17. 12. 2011 | Chomutov |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:58,17 | 16. 12. 2011 | Chomutov |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:05,99 | 20. 11. 2011 | Brno - Lesná |
ŠKOCH Jan (1978) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:56,50 | 26. 11. 2011 | Praha - Vinohrady |
SMETANA Ondřej (1988) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 03:03,30 | 1. 10. 2011 | Litoměřice |
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:14,25 | 17. 12. 2011 | Chomutov |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 17:48,66 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:28,64 | 12. 11. 2011 | Roudnice nad Labem |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:02,17 | 12. 11. 2011 | Roudnice nad Labem |
ŠTĚCHOVÁ Andrea (1997) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:17,80 | 28. 5. 2011 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:28,40 | 3. 12. 2011 | Litoměřice |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 10:42,20 | 11. 11. 2011 | Praha - Strahov |
ŠVANDELÍKOVÁ Simona (1992) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:02,50 | 5. 11. 2011 | Kladno |
1 | 7 | 100 m znak | 01:05,23 | 18. 12. 2011 | Chomutov |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:32,40 | 5. 11. 2011 | Kladno |
2 | 19 | 200 m znak | 02:21,44 | 16. 12. 2011 | Chomutov |
TOMÁŠEK Petr (1985) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | - | - | - |
2 | 26 | 200 m polohový závod | - | - | - |
2 | 28 | 400 m volný způsob | - | - | - |
ZAHRÁDKA Ladislav (1997) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:43,98 | 3. 12. 2011 | Litoměřice |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
ZLÁMAL Oliver (1997) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | - | - | - |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:24,10 | 5. 11. 2011 | Kladno |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:27,30 | 12. 11. 2011 | Praha - Strahov |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:08,60 | 12. 11. 2011 | Praha - Strahov |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
SRBOVÁ Dita (1980) |
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |