Přehled přihlášek
Podzimní KP žactva 2000-2003
Přihlášeno lidí: | 25 |
Počet startů: | 111 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
ČERVENKA Adam (2003) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
2 | 24 | 50 m znak | - | - | - |
CHALUPA Jakub (2001) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:51,60 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:50,90 | 27. 6. 2011 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:57,20 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:55,00 | 26. 2. 2011 | Louny |
2 | 24 | 50 m znak | 00:58,20 | 27. 6. 2011 | Praha - Vinohrady |
DOUBKOVÁ Kateřina (2000) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:39,10 | 1. 10. 2011 | Litoměřice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:40,40 | 27. 6. 2011 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 02:02,30 | 7. 1. 2011 | Praha - Vinohrady |
2 | 19 | 100 m volný způsob | 01:26,20 | 1. 10. 2011 | Litoměřice |
2 | 21 | 100 m prsa | 01:52,60 | 14. 10. 2011 | Praha - Vinohrady |
2 | 27 | 50 m motýlek | 00:49,40 | 27. 6. 2011 | Praha - Vinohrady |
DRAČKA Vojtěch (2003) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 01:03,70 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
2 | 18 | 100 m volný způsob | - | - | - |
2 | 24 | 50 m znak | 01:14,00 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
HÁLA Lukáš (2002) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:55,30 | 27. 6. 2011 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m volný způsob | - | - | - |
2 | 24 | 50 m znak | 01:00,00 | 27. 6. 2011 | Praha - Vinohrady |
HORKÁ Danuše (2000) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 03:38,50 | 1. 10. 2011 | Litoměřice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:42,90 | 4. 6. 2011 | Roudnice nad Labem |
2 | 19 | 100 m volný způsob | 01:34,40 | 22. 10. 2011 | Sokolov |
2 | 21 | 100 m prsa | 01:38,89 | 15. 10. 2011 | Praha - Radlice |
HORSKÝ Kryštof (2003) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:49,10 | 16. 4. 2011 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 100 m volný způsob | - | - | - |
2 | 24 | 50 m znak | 00:54,40 | 27. 6. 2011 | Praha - Vinohrady |
HRUNEK Tomáš (2001) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | 01:37,04 | 15. 10. 2011 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:46,80 | 11. 6. 2011 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:38,60 | 4. 6. 2011 | Roudnice nad Labem |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:41,50 | 4. 6. 2011 | Roudnice nad Labem |
2 | 24 | 50 m znak | 00:44,34 | 15. 10. 2011 | Praha - Radlice |
2 | 30 | 200 m volný způsob | 03:08,23 | 15. 10. 2011 | Praha - Radlice |
KLESSY Erik (2001) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | 01:47,10 | 11. 6. 2011 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:43,10 | 4. 6. 2011 | Roudnice nad Labem |
1 | 14 | 400 m volný způsob | - | - | - |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:34,30 | 22. 10. 2011 | Sokolov |
2 | 24 | 50 m znak | 00:49,70 | 3. 4. 2011 | Nymburk |
2 | 30 | 200 m volný způsob | 03:26,10 | 22. 10. 2011 | Sokolov |
KLESSY Natálie (2000) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:30,50 | 22. 10. 2011 | Sokolov |
1 | 3 | 200 m prsa | 03:48,50 | 1. 10. 2011 | Litoměřice |
1 | 13 | 200 m volný způsob | 03:21,50 | 22. 10. 2011 | Sokolov |
2 | 19 | 100 m volný způsob | 01:32,70 | 22. 10. 2011 | Sokolov |
2 | 23 | 200 m znak | 03:19,30 | 1. 10. 2011 | Litoměřice |
2 | 31 | 400 m volný způsob | - | - | - |
KLUBAL Dominik (2001) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | 01:41,49 | 8. 10. 2011 | Plzeň - Radbuza |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:41,70 | 26. 2. 2011 | Louny |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:53,54 | 8. 10. 2011 | Plzeň - Radbuza |
2 | 24 | 50 m znak | 00:46,80 | 11. 6. 2011 | Praha - Eden |
2 | 28 | 200 m polohový závod | 03:57,70 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
KOTĚŠOVCOVÁ Pavla (2000) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:41,80 | 16. 9. 2011 | Praha - Vinohrady |
1 | 13 | 200 m volný způsob | - | - | - |
2 | 19 | 100 m volný způsob | - | - | - |
2 | 21 | 100 m prsa | 01:56,70 | 14. 10. 2011 | Praha - Vinohrady |
KUČA Adam (2003) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 01:09,70 | 3. 4. 2011 | Nymburk |
2 | 18 | 100 m volný způsob | - | - | - |
2 | 24 | 50 m znak | 01:01,90 | 3. 4. 2011 | Nymburk |
LANGMAYEROVÁ Lenka (2000) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:40,79 | 16. 4. 2011 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:49,40 | 20. 5. 2011 | Praha - Vinohrady |
2 | 19 | 100 m volný způsob | 01:35,20 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
2 | 21 | 100 m prsa | 01:56,40 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
2 | 27 | 50 m motýlek | 00:49,20 | 27. 6. 2011 | Praha - Vinohrady |
MUSELOVÁ Tereza (2001) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:45,42 | 15. 10. 2011 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:41,61 | 15. 10. 2011 | Praha - Radlice |
1 | 13 | 200 m volný způsob | 03:14,70 | 22. 10. 2011 | Sokolov |
2 | 19 | 100 m volný způsob | 01:28,41 | 15. 10. 2011 | Praha - Radlice |
2 | 25 | 50 m znak | 00:50,79 | 15. 10. 2011 | Praha - Radlice |
NESVADBOVÁ Emma (2001) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | 01:07,00 | 27. 6. 2011 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:49,20 | 15. 10. 2011 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 100 m volný způsob | 01:48,72 | 15. 10. 2011 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 25 | 50 m znak | 00:59,00 | 27. 6. 2011 | Praha - Vinohrady |
PAŘÍZKOVÁ Johana (2002) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 01:00,90 | 5. 4. 2011 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 25 | 50 m znak | - | - | - |
SAKHOVÁ Radana (2002) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 01:07,40 | 27. 6. 2011 | Praha - Vinohrady |
2 | 19 | 100 m volný způsob | - | - | - |
2 | 25 | 50 m znak | 01:05,30 | 27. 6. 2011 | Praha - Vinohrady |
ŠOLÍN Pavel (2002) | |||||
1 | 6 | 50 m prsa | 00:54,50 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:51,17 | 15. 10. 2011 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 100 m prsa | 02:03,04 | 15. 10. 2011 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 50 m znak | 00:56,80 | 22. 10. 2011 | Sokolov |
ŠOLÍNOVÁ Kamila (2000) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:44,30 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
1 | 13 | 200 m volný způsob | 03:38,90 | 22. 10. 2011 | Sokolov |
2 | 19 | 100 m volný způsob | 01:38,00 | 22. 10. 2011 | Sokolov |
2 | 21 | 100 m prsa | 01:54,80 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
ŠRAMOVÁ Viktorie (2000) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 13 | 200 m volný způsob | - | - | - |
2 | 19 | 100 m volný způsob | - | - | - |
2 | 21 | 100 m prsa | - | - | - |
ŠTĚPÁNOVÁ Laura (2002) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 01:08,10 | 5. 4. 2011 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 25 | 50 m znak | - | - | - |
SVOBODA Tobiáš (2002) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:52,96 | 16. 4. 2011 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 02:03,80 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
2 | 24 | 50 m znak | 01:00,30 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
VRÁNA Miroslav (2001) | |||||
1 | 6 | 50 m prsa | 01:00,90 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:56,60 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 02:08,70 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
2 | 20 | 100 m prsa | 02:15,20 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
WEBB Benjamin (2002) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:47,10 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:46,80 | 29. 5. 2011 | Praha - Eden |
2 | 24 | 50 m znak | 00:54,90 | 3. 4. 2011 | Nymburk |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
RÁZGOVÁ Agáta (2000) | |||||
TICHÁČKOVÁ Stella (2003) |
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |