Přehled přihlášek
Podzimní Krajský přebor žactva 2005-7
Přihlášeno lidí: | 30 |
Počet startů: | 205 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BERANOVÁ Julie (2007) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:04,42 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:39,49 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:37,68 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 07:32,70 | 25. 9. 2018 | Praha - Vinohrady |
3 | 28 | 200 m prsa | 03:53,51 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:26,30 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:06,58 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:34,75 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m polohový závod | 01:06,82 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:27,02 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 16 | 200 m polohový závod | 02:25,08 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 01:08,05 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
3 | 25 | 200 m znak | 02:25,08 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
3 | 27 | 100 m motýlek | 01:06,20 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
3 | 33 | 400 m polohový závod | 05:07,01 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:15,29 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m polohový závod | 01:14,65 | 31. 3. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 04:53,77 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:27,70 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 01:08,23 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | 18:53,47 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m znak | 02:33,00 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 27 | 100 m motýlek | 01:11,72 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:00,85 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:23,50 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m polohový závod | 01:22,07 | 31. 3. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:30,56 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 01:17,48 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 27 | 100 m motýlek | 01:24,07 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:06,23 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005) | |||||
2 | 17 | 100 m znak | 01:18,38 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 24 | 200 m znak | 02:49,57 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:17,60 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:41,52 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 15:38,40 | 26. 2. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:40,28 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 03:41,04 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:46,54 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 24 | 200 m znak | 03:40,87 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:50,65 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:32,11 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:28,44 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:22,23 | 1. 12. 2018 | Prostějov |
1 | 8 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:47,21 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 05:12,26 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 28 | 200 m prsa | 02:56,19 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 05:51,34 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:59,73 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:42,07 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:47,45 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:35,84 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 200 m polohový závod | - | - | - |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 06:12,09 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
3 | 24 | 200 m znak | 03:22,39 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
3 | 28 | 200 m prsa | 04:07,40 | 21. 4. 2018 | Plzeň - Radbuza |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:20,97 | 30. 3. 2019 | Jablonec nad Nisou |
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | 01:22,90 | 9. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:18,06 | 9. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 10:57,00 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:32,18 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:47,91 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:22,75 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:09,91 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:40,39 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:26,35 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:32,52 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:20,59 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 24 | 200 m znak | 02:52,66 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:11,92 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 06:27,22 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 3 | 100 m prsa | 01:12,65 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:18,71 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m polohový závod | 01:04,86 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m polohový závod | 02:20,06 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | 17:33,80 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
3 | 27 | 100 m motýlek | 01:01,34 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 29 | 200 m prsa | 02:39,49 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 33 | 400 m polohový závod | 05:03,13 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
MERHOUT Marek (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 04:20,00 | 26. 2. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:49,47 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 01:56,08 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:57,42 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:26,34 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 200 m motýlek | 03:17,41 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:17,96 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:30,44 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:51,33 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:15,32 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 24 | 200 m znak | 02:41,12 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:05,82 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 06:02,21 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | 01:28,95 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 10:49,28 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:30,65 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 17 | 100 m znak | 01:17,81 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:20,36 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:07,08 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
SEIDLOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:11,66 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 09:44,49 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:29,36 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:37,19 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 04:40,17 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:01,82 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 05:24,06 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:34,03 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 5 | 200 m motýlek | 03:18,29 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:32,05 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | 01:22,91 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m znak | 02:56,08 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:12,18 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:30,26 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 5 | 200 m motýlek | 03:10,44 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:30,22 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 01:19,23 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m znak | 02:44,57 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:05,64 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | 01:48,89 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:43,22 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:42,58 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:45,57 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:33,48 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:28,74 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:54,55 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:39,34 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 100 m znak | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:31,41 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:54,26 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:31,43 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 03:12,21 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:27,76 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 06:15,24 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 24 | 200 m znak | 03:02,77 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:33,69 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 06:43,20 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:22,89 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:33,47 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:21,08 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:30,53 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:17,47 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 05:04,47 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 24 | 200 m znak | 02:45,65 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:05,38 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:40,06 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:29,26 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:34,65 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 06:01,50 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:56,91 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:40,29 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 13:18,14 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 03:24,03 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:34,89 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 06:14,21 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 28 | 200 m prsa | 03:25,61 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:23,13 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:09,50 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 09:15,09 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:27,64 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 04:29,16 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 28 | 200 m prsa | 02:41,32 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 05:00,96 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:11,39 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:50,76 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 04:33,28 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 200 m polohový závod | 02:33,26 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | 17:52,66 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
3 | 25 | 200 m znak | 02:28,71 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
3 | 27 | 100 m motýlek | 01:15,83 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
3 | 33 | 400 m polohový závod | 05:19,08 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
VASILJEV Adam (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 03:53,00 | 26. 2. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 100 m prsa | 01:55,82 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:42,07 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | 01:50,82 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:35,15 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:49,54 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:23,34 | 27. 10. 2018 | Kladno |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:31,24 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:41,90 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:17,88 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 05:40,88 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
VOJTKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | 01:33,96 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:27,08 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 03:11,50 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 06:13,93 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 28 | 200 m prsa | 03:21,21 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:19,33 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:31,38 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:20,67 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:55,14 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:20,68 | 12. 10. 2019 | Litvínov |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 05:23,44 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:26,28 | 12. 10. 2019 | Litvínov |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:11,30 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 05:59,88 | 16. 6. 2019 | Nový Jičín |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | 01:25,50 | 15. 6. 2019 | Nový Jičín |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:17,30 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:31,67 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:46,56 | 15. 6. 2019 | Nový Jičín |
2 | 17 | 100 m znak | 01:18,39 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 24 | 200 m znak | 02:45,25 | 16. 6. 2019 | Nový Jičín |
3 | 28 | 200 m prsa | 03:03,51 | 16. 6. 2019 | Nový Jičín |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |