Přehled přihlášek
ORCA cup
Přihlášeno lidí: | 10 |
Počet startů: | 65 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BEJČEK Martin (1998) | |||||
1 | 1 | 50 m prsa | 00:30,39 | 5. 5. 2017 | Bratislava (SVK) |
3 | 13 | 50 m volný způsob | 00:25,23 | 6. 5. 2017 | Bratislava (SVK) |
3 | 15 | 50 m znak | 00:30,61 | 2. 6. 2017 | Praha - Podolí |
5 | 25 | 50 m motýlek | 00:27,39 | 19. 5. 2017 | Pardubice |
5 | 31 | 100 m volný způsob | 00:55,54 | 7. 5. 2017 | Bratislava (SVK) |
GRÉCOVÁ Tamara (2001) | |||||
1 | 4 | 200 m volný způsob | 02:15,12 | 21. 10. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:09,82 | 20. 4. 2018 | Graz (AUT) |
3 | 14 | 50 m volný způsob | 00:29,18 | 21. 4. 2018 | Graz (AUT) |
5 | 26 | 50 m motýlek | 00:31,40 | 22. 4. 2018 | Graz (AUT) |
5 | 32 | 100 m volný způsob | 01:02,89 | 22. 4. 2018 | Graz (AUT) |
HANZAL Jan (1998) | |||||
1 | 3 | 200 m volný způsob | 01:57,77 | 5. 5. 2017 | Bratislava (SVK) |
1 | 7 | 200 m polohový závod | 02:09,13 | 22. 4. 2018 | Graz (AUT) |
3 | 15 | 50 m znak | 00:27,75 | 20. 5. 2017 | Pardubice |
3 | 21 | 400 m volný způsob | 04:04,93 | 6. 7. 2017 | Praha - Podolí |
4 | 23 | 400 m polohový závod | 04:32,90 | 20. 4. 2018 | Graz (AUT) |
5 | 29 | 200 m znak | 02:10,60 | 20. 4. 2018 | Graz (AUT) |
6 | 33 | 800 m volný způsob | 08:36,97 | 2. 6. 2017 | Praha - Podolí |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 7 | 200 m polohový závod | 02:03,27 | 6. 7. 2017 | Praha - Podolí |
3 | 17 | 200 m motýlek | 01:59,80 | 24. 6. 2017 | Řím (ITA) |
5 | 25 | 50 m motýlek | 00:25,10 | 6. 5. 2017 | Bergen (NOR) |
5 | 31 | 100 m volný způsob | 00:52,29 | 11. 3. 2017 | Praha - Podolí |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 5 | 100 m znak | 01:05,40 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 200 m polohový závod | 02:21,20 | 16. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 11 | 1500 m volný způsob | 17:52,73 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 15 | 50 m znak | 00:32,09 | 24. 2. 2018 | České Budějovice |
3 | 17 | 200 m motýlek | 02:21,52 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
4 | 23 | 400 m polohový závod | 04:55,95 | 28. 4. 2018 | Praha - Podolí |
5 | 25 | 50 m motýlek | 00:31,40 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
5 | 29 | 200 m znak | 02:18,08 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
6 | 33 | 800 m volný způsob | 09:26,31 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
LAHODA Jakub (2000) | |||||
1 | 7 | 200 m polohový závod | 02:06,18 | 25. 3. 2018 | Graz (AUT) |
3 | 15 | 50 m znak | 00:28,05 | 20. 4. 2018 | Graz (AUT) |
3 | 21 | 400 m volný způsob | 04:01,04 | 11. 11. 2017 | Brno - Lesná |
4 | 23 | 400 m polohový závod | 04:34,88 | 24. 3. 2018 | Graz (AUT) |
5 | 25 | 50 m motýlek | 00:27,35 | 22. 4. 2018 | Graz (AUT) |
5 | 29 | 200 m znak | 02:10,57 | 20. 4. 2018 | Graz (AUT) |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 4 | 200 m volný způsob | 02:08,36 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 200 m polohový závod | 02:29,83 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:11,35 | 28. 4. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 12 | 1500 m volný způsob | 18:08,00 | 15. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 14 | 50 m volný způsob | 00:28,11 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 22 | 400 m volný způsob | 04:31,25 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
5 | 26 | 50 m motýlek | 00:30,97 | 28. 4. 2018 | Praha - Podolí |
5 | 32 | 100 m volný způsob | 01:00,08 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 5 | 100 m znak | 01:01,61 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 200 m polohový závod | 02:15,54 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 15 | 50 m znak | 00:28,82 | 28. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 17 | 200 m motýlek | - | - | - |
4 | 23 | 400 m polohový závod | - | - | - |
5 | 25 | 50 m motýlek | 00:27,72 | 28. 4. 2018 | Praha - Podolí |
5 | 29 | 200 m znak | 02:13,53 | 4. 3. 2018 | Praha - Podolí |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 4 | 200 m volný způsob | 02:23,13 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 200 m polohový závod | 02:40,07 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 20 | 200 m prsa | 02:58,70 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 22 | 400 m volný způsob | 04:59,53 | 17. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
5 | 26 | 50 m motýlek | 00:36,00 | 16. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
5 | 32 | 100 m volný způsob | 01:10,65 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
6 | 34 | 800 m volný způsob | 09:57,59 | 17. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
ZAŇKOVÁ Tereza (2002) | |||||
1 | 4 | 200 m volný způsob | 02:24,69 | 28. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 100 m znak | 01:16,59 | 14. 4. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:11,30 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 16 | 50 m znak | 00:36,61 | 14. 4. 2017 | Plzeň - Slovany |
3 | 18 | 200 m motýlek | 02:42,64 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
4 | 24 | 400 m polohový závod | 06:01,03 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
5 | 30 | 200 m znak | 02:46,72 | 15. 4. 2017 | Plzeň - Slovany |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
LIPŠ Václav (2003) | |||||
MUSELOVÁ Tereza (2001) | |||||
RENC Matěj (2002) | |||||
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003) | |||||
TIKOVSKÝ Denis (2005) |
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |