Přehled přihlášek

"Klasické" Poprázdninové soustředění

Přihlášeno lidí:56
Počet startů:56

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BŘEZINA Tomáš (2003)
01plavecké soustředění---
BŘEZINOVÁ Veronika (2006)
11plavecké soustředění---
CARDA Jan (2005)
01plavecké soustředění---
CHÁRA Jakub (2006)
01plavecké soustředění---
DRAČKA Vojtěch (2003)
01plavecké soustředění---
DUBA Tainara (2005)
11plavecké soustředění---
EYBL Václav (2006)
01plavecké soustředění---
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
11plavecké soustředění---
GREGOŘICA Jan (2005)
01plavecké soustředění---
HORSKÝ Kryštof (2003)
01plavecké soustředění---
HRUNEK Tomáš (2001)
01plavecké soustředění---
HUBIČKA Richard (2003)
01plavecké soustředění---
HUSÁR Juraj (1998)
01plavecké soustředění---
JUDICKIJ Michal (2004)
01plavecké soustředění---
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
11plavecké soustředění---
KONOPÁSEK Martin (2001)
01plavecké soustředění---
KOPECKÁ Nikola (2001)
11plavecké soustředění---
KOZUBEK Matěj (1996)
01plavecké soustředění---
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
11plavecké soustředění---
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
11plavecké soustředění---
LAJČUK Leonard (2000)
01plavecké soustředění---
LIPOVSKÁ Vanesa (2000)
11plavecké soustředění---
LIPŠ Václav (2003)
01plavecké soustředění---
MOLÁČEK Jan (2002)
01plavecké soustředění---
NOVÁK Leopold (2005)
01plavecké soustředění---
PĚGŘIM Kristian (2005)
01plavecké soustředění---
PĚGŘIM Marko (2002)
01plavecké soustředění---
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
11plavecké soustředění---
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
11plavecké soustředění---
ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta (2006)
11plavecké soustředění---
SEDLÁČEK Max (2006)
01plavecké soustředění---
SEMANOVÁ Anna (2006)
11plavecké soustředění---
ŠIMSA Ondřej (2006)
01plavecké soustředění---
ŠIMSA Radek (2006)
01plavecké soustředění---
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
11plavecké soustředění---
ŠOLÍNOVÁ Kamila (2000)
11plavecké soustředění---
SRB Štěpán (2004)
01plavecké soustředění---
SRBOVÁ Helena (2007)
11plavecké soustředění---
ŠTVERÁK Jakub (2008)
01plavecké soustředění---
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
11plavecké soustředění---
SVOBODA Tobiáš (2002)
01plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Elen (2007)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Klára (2005)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
11plavecké soustředění---
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
11plavecké soustředění---
TAVANTZIS Evangelos Ermis (2005)
01plavecké soustředění---
TIKOVSKÝ Denis (2005)
01plavecké soustředění---
VÍT Maxmilián (2003)
01plavecké soustředění---
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
11plavecké soustředění---
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
11plavecké soustředění---
VRÁNA Miroslav (2001)
01plavecké soustředění---
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
01plavecké soustředění---
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
11plavecké soustředění---
ZAŇKOVÁ Tereza (2002)
11plavecké soustředění---
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
11plavecké soustředění---

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

AMBROŽOVÁ Klára (2006)
ČMEJLOVÁ Julie (2006)
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
GREGOŘICA Václav (2008)
KOVÁŘ Daniel (2005)
MATĚJKOVÁ Amálie (2005)
ŠRÁMEK Antonín (2006)
TÁBORSKÝ Matyáš (2005)
Trénink sobota 25.11.

se koná v Podolí 7:00-8:30 a vede jej trenér Jan Srb.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů