Přehled přihlášek

"Klasické" Poprázdninové soustředění

Přihlášeno lidí:56
Počet startů:56

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BŘEZINA Tomáš (2003)
01plavecké soustředění---
BŘEZINOVÁ Veronika (2006)
11plavecké soustředění---
CARDA Jan (2005)
01plavecké soustředění---
CHÁRA Jakub (2006)
01plavecké soustředění---
DRAČKA Vojtěch (2003)
01plavecké soustředění---
DUBA Tainara (2005)
11plavecké soustředění---
EYBL Václav (2006)
01plavecké soustředění---
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
11plavecké soustředění---
GREGOŘICA Jan (2005)
01plavecké soustředění---
HORSKÝ Kryštof (2003)
01plavecké soustředění---
HRUNEK Tomáš (2001)
01plavecké soustředění---
HUBIČKA Richard (2003)
01plavecké soustředění---
HUSÁR Juraj (1998)
01plavecké soustředění---
JUDICKIJ Michal (2004)
01plavecké soustředění---
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
11plavecké soustředění---
KONOPÁSEK Martin (2001)
01plavecké soustředění---
KOPECKÁ Nikola (2001)
11plavecké soustředění---
KOZUBEK Matěj (1996)
01plavecké soustředění---
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
11plavecké soustředění---
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
11plavecké soustředění---
LAJČUK Leonard (2000)
01plavecké soustředění---
LIPOVSKÁ Vanesa (2000)
11plavecké soustředění---
LIPŠ Václav (2003)
01plavecké soustředění---
MOLÁČEK Jan (2002)
01plavecké soustředění---
NOVÁK Leopold (2005)
01plavecké soustředění---
PĚGŘIM Kristian (2005)
01plavecké soustředění---
PĚGŘIM Marko (2002)
01plavecké soustředění---
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
11plavecké soustředění---
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
11plavecké soustředění---
ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta (2006)
11plavecké soustředění---
SEDLÁČEK Max (2006)
01plavecké soustředění---
SEMANOVÁ Anna (2006)
11plavecké soustředění---
ŠIMSA Ondřej (2006)
01plavecké soustředění---
ŠIMSA Radek (2006)
01plavecké soustředění---
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
11plavecké soustředění---
ŠOLÍNOVÁ Kamila (2000)
11plavecké soustředění---
SRB Štěpán (2004)
01plavecké soustředění---
SRBOVÁ Helena (2007)
11plavecké soustředění---
ŠTVERÁK Jakub (2008)
01plavecké soustředění---
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
11plavecké soustředění---
SVOBODA Tobiáš (2002)
01plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Elen (2007)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Klára (2005)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
11plavecké soustředění---
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
11plavecké soustředění---
TAVANTZIS Evangelos Ermis (2005)
01plavecké soustředění---
TIKOVSKÝ Denis (2005)
01plavecké soustředění---
VÍT Maxmilián (2003)
01plavecké soustředění---
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
11plavecké soustředění---
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
11plavecké soustředění---
VRÁNA Miroslav (2001)
01plavecké soustředění---
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
01plavecké soustředění---
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
11plavecké soustředění---
ZAŇKOVÁ Tereza (2002)
11plavecké soustředění---
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
11plavecké soustředění---

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

AMBROŽOVÁ Klára (2006)
ČMEJLOVÁ Julie (2006)
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
GREGOŘICA Václav (2008)
KOVÁŘ Daniel (2005)
MATĚJKOVÁ Amálie (2005)
ŠRÁMEK Antonín (2006)
TÁBORSKÝ Matyáš (2005)
Sobotní trénink - Podolí - 7:00-8:30

sobota 30.9. vede Martin Břenda v hale
sobota 7. 10. volno

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku v menu Ke stažení. :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů