Přehled přihlášek
Plzeňské sprinty
Přihlášeno lidí: | 13 |
Počet startů: | 67 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BEJČEK Martin (1998) | |||||
1 | 1 | 50 m prsa | 00:29,90 | 19. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:01,39 | 16. 11. 2014 | Brno - Lesná |
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:26,63 | 25. 9. 2015 | Chomutov |
3 | 19 | 100 m prsa | 01:03,63 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
5 | 29 | 50 m volný způsob | 00:24,54 | 18. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
5 | 37 | 200 m prsa | 02:20,90 | 1. 11. 2014 | Kladno |
HANZAL Jan (1998) | |||||
1 | 7 | 800 m volný způsob | 08:55,82 | 17. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 17 | 50 m znak | 00:27,38 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 16:37,38 | 18. 7. 2015 | Praha - Podolí |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 01:56,69 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
5 | 35 | 400 m volný způsob | 04:04,28 | 19. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
5 | 39 | 100 m znak | 00:58,79 | 11. 10. 2015 | Praha - Radlice |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 9 | 200 m motýlek | 01:56,63 | 20. 10. 2013 | Plzeň - Slovany |
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:24,75 | 16. 12. 2012 | Plzeň - Slovany |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 01:46,88 | 16. 11. 2013 | Brno - Lesná |
5 | 29 | 50 m volný způsob | 00:22,93 | 28. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
5 | 33 | 100 m motýlek | 00:53,08 | 14. 12. 2012 | Plzeň - Slovany |
HORSKÁ Kristýna (1997) | |||||
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:02,50 | 18. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:09,49 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:15,14 | 19. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
5 | 30 | 50 m volný způsob | 00:27,75 | 8. 11. 2014 | Roudnice nad Labem |
5 | 40 | 100 m znak | 01:02,58 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:54,33 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:03,13 | 17. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 16 | 50 m motýlek | 00:27,13 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 26 | 200 m volný způsob | 01:59,17 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
5 | 30 | 50 m volný způsob | 00:24,93 | 15. 11. 2014 | Brno - Lesná |
KOZUBEK Tomáš (1998) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:56,26 | 3. 10. 2015 | Plzeň - Radbuza |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:06,19 | 17. 1. 2015 | Neratovice |
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:29,36 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 19 | 100 m prsa | 01:13,10 | 24. 1. 2015 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 02:03,61 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
5 | 29 | 50 m volný způsob | 00:26,48 | 29. 11. 2014 | Zlín |
5 | 33 | 100 m motýlek | 01:05,66 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
5 | 39 | 100 m znak | 01:04,65 | 3. 10. 2015 | Plzeň - Radbuza |
KRASTELEVA Anastasiia (1996) | |||||
3 | 16 | 50 m motýlek | 00:28,25 | 15. 11. 2014 | Brno - Lesná |
3 | 18 | 50 m znak | 00:30,45 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:23,83 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
5 | 30 | 50 m volný způsob | 00:26,66 | 18. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
5 | 34 | 100 m motýlek | 01:01,22 | 19. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
5 | 40 | 100 m znak | 01:04,39 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
KUČERA Petr (1990) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:54,30 | 16. 12. 2012 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:04,20 | 1. 11. 2014 | Kladno |
3 | 17 | 50 m znak | 00:30,43 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 01:57,13 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
5 | 29 | 50 m volný způsob | 00:25,26 | 15. 11. 2014 | Brno - Lesná |
5 | 39 | 100 m znak | 01:04,20 | 26. 1. 2013 | Praha - Radlice |
MAREŠOVÁ Karolína (1997) | |||||
1 | 2 | 50 m prsa | 00:33,09 | 19. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:05,16 | 18. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:11,46 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:21,61 | 19. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
5 | 34 | 100 m motýlek | 01:06,20 | 31. 10. 2014 | Kladno |
5 | 38 | 200 m prsa | 02:36,37 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
MUSELOVÁ Tereza (2001) | |||||
5 | 30 | 50 m volný způsob | 00:27,90 | 23. 5. 2015 | Praha - Radlice |
NOLL David (1999) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:54,00 | 3. 10. 2015 | Litoměřice |
1 | 11 | 100 m polohový závod | - | - | - |
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:27,56 | 11. 10. 2015 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 01:54,50 | 3. 10. 2015 | Litoměřice |
5 | 29 | 50 m volný způsob | 00:26,20 | 3. 10. 2015 | Litoměřice |
5 | 33 | 100 m motýlek | 00:58,19 | 11. 10. 2015 | Praha - Radlice |
NOVÁK Petr (1996) | |||||
1 | 9 | 200 m motýlek | 01:59,71 | 30. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:24,76 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 01:49,35 | 29. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
5 | 33 | 100 m motýlek | 00:54,11 | 29. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
PECHOVÁ Martina (1988) | |||||
1 | 2 | 50 m prsa | 00:31,07 | 22. 11. 2012 | Chartres (FRA) |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:07,47 | 10. 12. 2011 | Štětín (POL) |
5 | 38 | 200 m prsa | 02:24,46 | 16. 12. 2012 | Istambul (TUR) |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
CHALUPA Jakub (2001) |
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |