Zimní Mistrovství ČR

autor fotek

autor fotek

Vyhlášení 50VZ dorostenky: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 50VZ dorostenky: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 50VZ ženy: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 50VZ ženy: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 50VZ dorostenci: 2 David Noll

Vyhlášení 50VZ dorostenci: 2 David Noll

Vyhlášení 100PZ dorostenky: 1 Kristýna Horská, 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 100PZ dorostenky: 1 Kristýna Horská, 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 100PZ ženy: 1 Kristýna Horská, 3. Anna Kolářová

Vyhlášení 100PZ ženy: 1 Kristýna Horská, 3. Anna Kolářová

Vyhlášení 100PZ dorostenci: 3. Martin Bejček

Vyhlášení 100PZ dorostenci: 3. Martin Bejček

Vyhlášení 100PZ muži: 3. Tomáš Havránek

Vyhlášení 100PZ muži: 3. Tomáš Havránek

Anča

Anča

Anča

Anča

Medvěd

Medvěd

Tuli tuli

Tuli tuli

Anča a Kíťa

Anča a Kíťa

Anča a Kíťa

Anča a Kíťa

Dejv a Medvěd

Dejv a Medvěd

Anča - Medvěd - Kíťa

Anča - Medvěd - Kíťa

Martina

Martina

Martina

Martina

Anča

Anča

Kíťa

Kíťa

trenér Jan Srb

trenér Jan Srb

David

David

David

David

Kája

Kája

Kíťa

Kíťa

Kája

Kája

Nastja

Nastja

trenér Milan Moravec

trenér Milan Moravec

Vyhlášení 4x50VZ mix: 1. Boheminas - Petr, Tomáš, Kíťa, Anča

Vyhlášení 4x50VZ mix: 1. Boheminas - Petr, Tomáš, Kíťa, Anča

Anča

Anča

Kíťa

Kíťa

Martina

Martina

Bejk

Bejk

Bejk

Bejk

Vyhlášení 50P dorostenky: 1. Kristýna Horská, 3. Anna Kolářová

Vyhlášení 50P dorostenky: 1. Kristýna Horská, 3. Anna Kolářová

Vyhlášení 50P ženy: 2. Martina Moravčíková

Vyhlášení 50P ženy: 2. Martina Moravčíková

Vyhlášení 200Z dorostenci: 2. Jan Hanzal

Vyhlášení 200Z dorostenci: 2. Jan Hanzal

Vyhlášení 100M dorostenky: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 100M dorostenky: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 100M ženy: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 100M ženy: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 100M dorostenci: 1. David Noll

Vyhlášení 100M dorostenci: 1. David Noll

Vyhlášení 100M muži: 2. Petr Novák

Vyhlášení 100M muži: 2. Petr Novák

Zlatá štafeta

Zlatá štafeta

intervijůůůůů

intervijůůůůů

Vyhlášení 200PZ dorostenky: 1 Kristýna Horská, 3. Karolína Marešová

Vyhlášení 200PZ dorostenky: 1 Kristýna Horská, 3. Karolína Marešová

Vyhlášení 200PZ ženy: 1 Kristýna Horská

Vyhlášení 200PZ ženy: 1 Kristýna Horská

Vyhlášení 200PZ dorostenci: 3. Martin Bejček

Vyhlášení 200PZ dorostenci: 3. Martin Bejček

čekání na vyhlášení

čekání na vyhlášení

Vyhlášení 200PZ muži: 1. Tomáš Havránek

Vyhlášení 200PZ muži: 1. Tomáš Havránek

Vyhlášení 4x50PZ ženy: 1. Bohemians - Kíťa, Martina, Nastja, Anča

Vyhlášení 4x50PZ ženy: 1. Bohemians - Kíťa, Martina, Nastja, Anča

Vyhlášení 4x50PZ muži: 2. Bohemians - Honza, Martin, Petr, Tomáš

Vyhlášení 4x50PZ muži: 2. Bohemians - Honza, Martin, Petr, Tomáš

Vyhlášení 50Z dorostenci: 2. Jan Hanzal

Vyhlášení 50Z dorostenci: 2. Jan Hanzal

Vyhlášení 200VZ dorostenky: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 200VZ dorostenky: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 200VZ ženy: 3. Anna Kolářová

Vyhlášení 200VZ ženy: 3. Anna Kolářová

Vyhlášení 200VZ dorostenci: 2. David Noll

Vyhlášení 200VZ dorostenci: 2. David Noll

Vyhlášení 200VZ muži: 3. Petr Novák

Vyhlášení 200VZ muži: 3. Petr Novák

Vyhlášení 100P dorostenky: 2. Kristýna Horská, 3. Karolína Marešová

Vyhlášení 100P dorostenky: 2. Kristýna Horská, 3. Karolína Marešová

Vyhlášení 100P ženy: 1. Martina Moravčíková

Vyhlášení 100P ženy: 1. Martina Moravčíková

Vyhlášení 100P dorostenci: 2. Martin Bejček

Vyhlášení 100P dorostenci: 2. Martin Bejček

Vyhlášení 200M dorostenci: 2. Jan Hanzal

Vyhlášení 200M dorostenci: 2. Jan Hanzal

Vyhlášení 200M muži: 1. Tomáš Havránek

Vyhlášení 200M muži: 1. Tomáš Havránek

Mixová štafeta

Mixová štafeta

předávka

předávka

Zlatá štafeta

Zlatá štafeta

Vyhlášení 4x50VZ ženy: 1. Bohemians - Kája, Kíťa, Nastja, Anča

Vyhlášení 4x50VZ ženy: 1. Bohemians - Kája, Kíťa, Nastja, Anča

Vyhlášení 400PZ dorostenky: 1. Kristýna Horská

Vyhlášení 400PZ dorostenky: 1. Kristýna Horská

Vyhlášení 400PZ ženy: 1. Kristýna Horská

Vyhlášení 400PZ ženy: 1. Kristýna Horská

Vyhlášení 800VZ dorostenci: 3. Jan Hanzal

Vyhlášení 800VZ dorostenci: 3. Jan Hanzal

Vyhlášení 4x50PZ mix: 1. Bohemians - Kíťa, Martina, Tomáš, Petr

Vyhlášení 4x50PZ mix: 1. Bohemians - Kíťa, Martina, Tomáš, Petr

stydlín Kíťa

stydlín Kíťa

Bejk

Bejk

Bejk

Bejk

Bejk

Bejk

Martina a Kája

Martina a Kája

Kája

Kája

Vyhlášení 50M dorostenci: 1. David Noll

Vyhlášení 50M dorostenci: 1. David Noll

Vyhlášení 50M muži: 2. Petr Novák

Vyhlášení 50M muži: 2. Petr Novák

Vyhlášení 50M dorostenky: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 50M dorostenky: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 50M ženy: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 50M ženy: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 200P dorostenci: 1. Martin Bejček

Vyhlášení 200P dorostenci: 1. Martin Bejček

Vyhlášení 200P dorostenky: 2. Karolína Marešová

Vyhlášení 200P dorostenky: 2. Karolína Marešová

Vyhlášení 200P ženy: 1. Martina Moravčíková

Vyhlášení 200P ženy: 1. Martina Moravčíková

Hanzalík

Hanzalík

Vyhlášení 100VZ dorostenky: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 100VZ dorostenky: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 100VZ ženy: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 100VZ ženy: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 100VZ dorostenci: 2. David Noll

Vyhlášení 100VZ dorostenci: 2. David Noll

Vyhlášení 100Z dorostenky: 3. Kristýna Horská

Vyhlášení 100Z dorostenky: 3. Kristýna Horská

Vyhlášení 100Z dorostenci: 2. Jan Hanzal

Vyhlášení 100Z dorostenci: 2. Jan Hanzal

Vyhlášení 400PZ dorostenci: 2. Jan Hanzal

Vyhlášení 400PZ dorostenci: 2. Jan Hanzal

společná

společná

společná

společná

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů